Reference

Transformační seminář

Věřím že, setkaní a následný transformační seminář s Barbarkou nebyl "náhodou" v mém životě. Barbarčino Já ve mně probudilo zájem o vědomé bytí v přítomnosti, cykličnost ženy a její vliv na partnerství, ovládnutí myšlenek, komunikaci v mateřství a jiné. Inspiruje mě a vnáší opravdové impulsy formou osobité konzultace a článků, to abych se dokázala naplno od srdce a celou mou duší radovat, žít štěstí a být si vědoma sebe. Nalézám tak mé Já, světlo a lásku... Děkuji Bá.

- Lucie

Osobní koučink

Když se nám zdá, že pořád a pořád dokola děláme stejné chyby, že se pokaždé rozběhneme proti zdi a narazíme do ní a pak, když už se konečně zase posbíráme, se znovu rozběhneme sice na druhou stranu, ale opět do zdi, pak je někde chyba. Barča je ta, která mě z té země sbírala naposledy ve chvíli, kdy už jsem se postavit ani nechtěla a od té doby jsem se svěřila do její péče. Pomocí vnorů, které jsme spolu absolvovali, pomocí meditací a jejího aktivního koučingu jsem se posunula ve svém životě dál. Naučila mě nahlížet na život z různých úhlů pohledů a také si uvědomit, že pravda není ukryta v naší hlavě a v našich myšlenkách, ale v našem srdci. Dneska, když už mě naučila „vidět“ svět kolem sebe, je jednodušší se před zdí zastavit, ano, sice se ještě občas rozběhnu, ale s lepšícím se zrakem se mi podaří včas zastavit tak, aby mě už nemusel nikdo sbírat. Za to vše ji patří veliké dík, za trpělivost, hodiny strávené na telefonu a její výjimečný přístup.

- Marie

Transformační seminář

Na Barčin seminář rozhodně doporučuji zavítat. Nepřemýšlejte nad tím, jestli je vhodný zrovna pro Vás. Můžete jen získat. Nedozvíte se jen to co chcete slyšet, odpovědi na to co řešíte dostanete třeba i tím co se Vám nebude úplně zamlouvat.. Každopádně se nebojte přijít, určitě si v tom každý najde to svoje.

- Ivanka

Transformační seminář

Seminář s Baruškou byl moc zajímavý, dozvěděla jsem se hodně věcí, asi poprvé v životě zažila meditaci a probíraná témata mě donutila se zamyslet. Příště bych se ráda dozvěděla ještě více o energiích a časem také o vědomém mateřství a výchově. Je vidět, že Bára má hodně co říct a že moc dobře ví, co říká a má dalším lidem co předat. Byl to můj první seminář s ní a určitě ne poslední. Děkuji a těším se na příště.

- Tereza

Transformační seminář

Transformační seminář hodnotím pozitivně. Moc hezké prostředí, přátelská atmosféra a nenásilně podané učení. Barčo vedla jsi to skvěle, podala jsi to svou osobitou formou a bylo fajn, že to nebylo strnulé a zasmály jsme se. Jen tak dál. Těším se na další setkání!

- Iva