Osobní koučink

Osobní koučink
V rámci osobního koučinku si dáme schůzku a Vy mi řeknete, co Vás trápí a sužuje. Připravte se, bývám otevřená, veselá a velmi přímá. Hledám pro Vás řešení tady a teď a opravdu vyžaduji po svých studentech, aby na sobě zamakali. Nemá smysl se se mnou scházet, když nechcete na sobě pracovat nebo si na to nedokážete najít čas. Každý se něčeho bojí, ale to neznamená, že se svým životem nebudete nic dělat nebo ho neprožijete naplno, protože máte prostě strach. Nebojte se a zavolejte mi. Jsem hodná a empatická mladá žena, která slyšela či zažila všechny možné příběhy a věřte, že ten Váš není v ničem horší/lepší než příběh někoho jiného.
V rámci osobního koučinku často i píšu články pro určité studenty ať už úplně soukromě nebo napůl do studentské sekce nebo veřejně. Nikdy neudávám jména, nikde nic nevykládám a nikoho nesrovnávám. Ke článkům se můžete vracet a také po hodině koučinku Vám do Vašeho účtu ve studentské sekci dám základní body sezení, abyste věděli, kam se posunujete nebo co jsem Vám vlastně říkala.
V rámci koučinku předpokládám, že budete dělat domácí úkoly, které Vám uložím, abyste se co nejdříve dostali z dané “neřešitelné” situace. Každý člověk je jiný a každý potřebuje jiné vedení a takto i k lidem přistupuji já. Proto žádný mustr na setkání nemám. Mohu Vám dále po prvním sezení nabídnout různé typy konzultací včetně vnoru, meditační práce či povzbuzení sebevědomí. Pro nové lidi mohu slíbit pouze první úvodní hodinu, kde se seznámíme a rozhodneme se, zda spolu budeme pracovat.

Stejně jako Vy si vybíráte svého terapeuta, tak i já si pečlivě vybírám své žáky 🙂

 

Cena: 500Kč za jedno sezení