Transformační seminář

transformační semík

Srdečně Vás zvu na další již legendární transformační seminář tentokrát v Brně. Také se Vám někdy stává, že potřebujete v životě poradit? Naučím Vás, jak ty správné odpovědi hledat u toho nejpovolanějšího - u sebe. Jenom Vy sami se nejlépe znáte, jenom Vy sami jste pro sebe nejlepším přítelem a oporou.
Kdysi dávno jsem hledala cestu a alternativu tam, kde jiní jen krčili rameny. Našla jsem. Musela jsem si pro ni jet až do Indie. Setkala jsem se s lidmi, u kterých jsem nechápala, že vůbec v dnešním světě existují. Dělala jsem a zažila neuvěřitelné věci. Posléze jsem pochopila, jak mechanismus energie, přání a tužeb funguje a jak je potřeba si věci, lidi, okolnosti v životě přitahovat, aby se Vám dařilo a byli jste šťastní. Ano, povedlo se mi to a nyní se snažím tento nesmírně osvobozující systém víry a myšlení předávat dalším lidem. Na mé duchovní cestě jsem si řešila různé bloky, strachy, ego, kdo jsem a kde jsem, kam jdu a za čím. Ve své podstatě úplně ty nejzákladnější věci v životě. Jakmile jsem našla odpovědi na mé otázky, začala jsem se ptát i ostatních, kam směřují a ukazovala jsem jim cestu, aby našli kým jsou. Je naprosto neuvěřitelné, kolik je lidí, kteří neví, kdo jsou a myslí si, že jsou svými myšlenkami nebo egem. Takto se ze mě stal poradce pro lidi, kteří směřují k sobě s pokorou a láskou v srdci.
Bude to nabité, ale věřím, že po absolvování semináře již budete vědět, jak sami sebe zklidnit, jak pracovat se svou energií a jak se hodit tzv. do klídku a pohodičky 🙂

Sešitky nebo lépe deníky na poznámky s sebou.

Cena: 750Kč

Místo: Náměstí 28. října 15 v roztomilém malém meditačním a jógovém centru Světýlko