Úplňková meditace

Moje milé božské duše,

dnes je velmi velmi silný den. Mohli jste se dočíst o modrém úplňku nebo o silné transformaci dnešního dne. Nepropásněte proto svou šanci svoji duši raketově vyzvednout. Protože se mi množí dotazy, že jste četli o neuvěřitelném přínosu dnešní velké noci. Spousta duší po celé planetě se přidává na společnou maximálně účinnou a silnou meditaci. Přidejte se také. Ucítíte jak neuvěřitelnou sílu má studentské království. Pokud chápete mně jako mistra, napojujte se na mě a skrze mě na celou linii mistrů, kterou představuji. Stačí, když svá přání budete si vyslovovat pro sebe v modlitbách. Dám na Vás silné sankalpam (úmysl), aby se Vaše přání vyplnily. Ti, kdo mi je již psali, tak se za Vás napojím na své mistry a požádám je za Vás o své a Vaše přání, ale i tak se přidejte!

Kdo chce zažít neuvěřitelně silnou transformaci a napojení na celé studentské království a všechny mistry:

Gurupurnimová meditace
Noc z pátku 31. července na sobotu 1. srpna 2015
od půlnoci do 02:00

Přečtěte si prosím pozorně následující instrukce, abyste si dokázali vyhradit dostatek času na přípravu a mohli naši společnou meditaci začít přesně o půlnoci.

Příprava
Před meditačním procesem si dopřejte sprchu nebo koupel ve vaně a oblečte si čisté, po praní nenošené oblečení, pokud možno světlé barvy.
Zapalte svíčku a vonnou tyčinku před obrázkem svého mistra na svém oltáři nebo si prostě jen zapalte svíci.
Meditace od půlnoci do 02:00

O půlnoci začněte meditovat s následující mantrou:

Om kšíram kšíram amruta kšíram avaham

Je to osobní mantra mého mistra. Dělá se tak, že si tuto mantru nejprve přepíšete na papír ať Vás neruší vibrace z elektroniky a čtete ji pořád dokola. Můžete nahlas, můžete vduchu. Jde o to, že kolikrát si ji řeknete, tolikrát více se energie dotkne Vaší duše a můj mistr Kalešvár Vám může pomoci Vám vyplnit Vaše sny. Už jsme se o tom bavili - přejte si něco chytrého, něco, co budete chtít i za 5 let.
Kdo má svoji málu, samozřejmě dělá a nabíjí svou málu!

Prociťte energii a nechte ji v sobě usadit.
O víkendu si dopřejte dostatek času k tomu, abyste mohli v tichosti a klidu procítit a „strávit” přijatou energii.
Obecná díkša
24 hodin před a po vrcholu úplňku se vyvarujte jakékoli výměny tělních tekutin (milování, sliny, sdílení jídla atd.)
Dbejte na své stravování. Během všech tří úplňkových dní se pokuste jíst vegetariánskou stravu (minimálně se vyhněte vepřovému ).Snažte se stravovat co nejvíc sattvicky (čistě).