Seminář matka a dítě

Srdečně Vás maminky zveme na seminář o vědomém mateřství.

Seminář bude rozdělen na dva dny.

- V sobotu budou praktické informace. Provedu Vás vědomým početím, vším co znamená být žena a její cykly, těhotenství, vědomý porod bez bolesti, krásný a plný zážitek transformace ženy v matku - budou to praktické informace tedy jak ovládat porod, jak přidávat na intenzitě kontrakcí, co si nachystat do porodnice, jak vypadá porodní plán, na co je, jak se od sebe liší porodnice v Brně, co je dula a na co je u porodu, triky a tipy jak se vyhnout nástřihu hráze, co cvičit v průběhu porodu a další věci s porodem spojené. Dál se budeme zabývat poporodní péčí o miminko - jak naskočit mlíčko, proč nedávat příkrmy, jak správně kojit, co s prdíkama, jaké plenky, bezplenky apod.

Pak se přesuneme k respektující výchově, která nese ovoce mnohem sladší než příkazová metoda včetně tipů na doporučenou literaturu, FB stránky, školky a školy v okolí. Proč jedeme Montessori výchovu, co s dětma dělat a jak je motivovat pro jejich vnitřní potřebu být v rodinném týmu a všechno nebojkotovat apod.

 

- V neděli se budeme zabývat duchovní stránkou celého mateřství. Budeme si povídat o ženském lůně jako bodu stvoření v ženě, dozvíme se duchovní mechanismy, kterými si svoje posvátné místo čistíme a ochraňujeme a skrze které žena dokáže tvořit a manifestovat. Zkusíme si meditace na prolnutí s božskou matkou a otevření matky v nás i posvátného lůna. Předám Vám staré mantry, které se před tisíci a tisíci lety používaly v Indii a dokážou Vám přitáhnout energii tvoření, mateřství a nádherné a vědomé dítě do života.